Humansoft
Humansoft
Polska firma zajmująca się produkcją wielomodułowych, zintegrowanych systemów klasy ERP, które automatyzują i optymalizują procesy biznesowe we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa.

Corax
Nowoczesne rozwiązanie informatyczne dopasowane do wielkości i potrzeb małego oraz średniego przedsiębiorstwa. System pomaga lepiej wykorzystać obecne zasoby dając właścicielom firmy oraz kadrze zarządzającej dokładniejszy wgląd w biznes.

dowiedz się więcej

Mini Corax
Łatwy w obsłudze program do prowadzenia małej firmy. Sprawdza się w sklepach detalicznych, małych hurtowniach, punktach usługowych oraz firmach dokonujących prostej kompletacji wyrobów. Umożliwia prowadzenie kas i rachunków bankowych.

dowiedz się więcej

Hermes SQL
Inteligentny, innowacyjny i prosty w obsłudze system ERP zbudowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wiedzy specjalistów Humansoft. Oparty na modułowej konstrukcji pozwala wdrażać poszczególne rozwiązania w miarę potrzeb firmy oraz ściśle i szybko dostosować je do strategii przedsiębiorstwa.

dowiedz się więcej

QlikView
Niesamowicie elastyczne i wydajne aplikacje analityczne, które dają nieograniczone możliwości tworzenia raportów i zestawień. QlickView pozwala w krótkim czasie i w prosty sposób docierać do pożądanych informacji. W aplikacjach QlickView użytkownik przegląda dane w czasie rzeczywistym.

dowiedz się więcej


Napisz do nas

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Aby to zrobić wciśnij przycisk poniżej.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości